Tworzenie kulinarnej doskonałości

Historia firmy OFNE Emalia Olkusz

Powstała w 1907 roku fabryka zajmuje obecnie czołową pozycję w branży emalierskiej na polskim rynku. Wynika to z wysokiej jakości naszych wyrobów, osiąganej dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w połączeniu z umiejętnościami doświadczonej załogi. Wyroby kuchenne oraz sanitarne produkowane z materiałów naturalnych przez Olkuską Fabrykę Naczyń Emaliowanych Emalia Olkusz S.A. wyróżnia jakość wykonania, prostota, funkcjonalność i estetyka. Nasze wyroby znajdują również nabywców poza granicami naszego kraju i cieszą się tam dużym powodzeniem. Paleta produktów OFNE Emalia Olkusz S.A. obejmuje garnki, patelnie, czajniki, wanny i brodziki stalowe emaliowane, zlewozmywaki stalowe emaliowane oraz zlewozmywaki nierdzewne w różnych modelach i rozmiarach. Wykonujemy również szeroki zakres usług emalierskich. 

Filozofią firmy jest nieustanne dążenie do podnoszenia satysfakcji klientów z użytkowania naszych wyrobów, poprzez oferowanie produktów charakteryzujących się najwyższą jakością i wysokim poziomem nowoczesności.

Stylowy czarny emaliowany czajnik doda uroku każdej kuchni.
Trwałość

Nasze garnki emaliowane są zbudowane z myślą o wyjątkowej trwałości i długotrwałej wydajności.

Nieprzywierająca powłoka

Gotowanie bez wysiłku i łatwe czyszczenie dzięki naszej wysokiej jakości nieprzywierającej powierzchni.

Znakomita dystrybucja ciepła

Doskonale ugotowane potrawy za każdym razem dzięki doskonałej dystrybucji ciepła w naszych garnkach emaliowanych.

Nasza wizja

Być preferowanym wyborem dla wymagających kucharzy, którzy szukają wyjątkowych przyborów kuchennych łączących estetykę z funkcjonalnością.

Nasza Misja

Naszym celem jest konsekwentne dostarczanie doskonałych garnków emaliowanych, które podnoszą sztukę gotowania, zapewniając naszym klientom niezrównaną jakość i wspaniałe doznania kulinarne.

Odmień swoją kuchnię już dziś!

Zapoznaj się z naszą szeroką gamą emaliowanych garnków najwyższej jakości i odkryj idealne połączenie stylu i funkcjonalności podczas kulinarnych przygód.

Scroll to Top